Logo obrázek

Partneři

Chcete se stát partnerem pochodu?
Kontaktujte Lukáše, osobně nebo mailem (info@cavisovska100.cz). Partnerům pochodu nabízíme možnost propagace na webových stránkách, sociálních sítích a v místě startu.

Děkujeme všem partnerům

Obec Čavisov

Obec Čavisov je samostatnou správní jednotkou s obecním úřadem a vlastním obecním zastupitelstvem, která patří do Moravskoslezského kraje.
Leží západně od Ostravy v lesnaté, harmonicky působící krajině Vítkovské vrchoviny, která je součástí Nízkého Jeseníku.
Nadmořská výška se pohybuje mezi 250 m (údolí Porubky) až 380 m (Mezihoří).

TJ SOKOL Čavisov

Tělovýchovná jednota České obce sokolské, která se věnuje nejen sportu a pohybovým aktivitám, ale také kulturní a vlastenecké činnosti v obci Čavisov.

Sport pro všechny zahrnuje mimo jiné turnaj ve stolním tenise, nohejbale, masopustní průvod nebo pořádání dětského dne.

Vivobarefoot Concept Store Ostrava

Jediný ostravský Concept Store zaměřený na značku Vivobarefoot, která představuje první bosé boty s patentovanou ultra tenkou podrážkou. Tato podrážka nabízí maximální senzorickou zpětnou vazbu mozku a zároveň největší možnou ochranu chodidlům.

Ostravska reklama, Lucie Clebodová

OSTRAVSKÁ REKLAMA - reklamní studio, které se reklamou zabývá už více než 10 let. Má mnoho zkušeností a různorodost zakázek je nezaskočí.

Návrhy, zpracování, výroba, realizace - grafické návrhy, logotypy, prodej textilu bez potisku nebo s vlastním potiskem, potisk vašeho textilu, výroba razítek, obrazy na plátně i na papíře z fotky včetně rámování, kalendáře z vašich fotek, vizitky...

JP Interier

Výrobou kvalitního nábytku se zabýváme od r. 1997. Po celou tu dobu pracujeme s přesvědčením, že kvalita je víc než kvantita.

Vždy se snažíme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a to nás vedlo k inovaci naší provozovny, kterou jsme nově postavili v r. 2019.

Jiří Peterek - revize elektrických zařízení

Zabývá se prohlídkou, kontrolním měřením a přezkoušením celkového stavu elektrických zařízení.

Ověřuje jejich bezpečný a bezporuchový provoz.

DolČa.net s. r. o.

Provozovatel a poskytovatel internetového připojení a dalších IT služeb.
Zabývá se servisem výpočetní techniky, správou sítí nebo webhostingem.

ŽijemeSportem.cz

Od roku 2009 se zabýváme prodejem sportovních potřeb zejména přes internetový obchod. Našim zákazníkům nabízíme známe značky ve světě sportu.

Pro osobní kontakt máme prodejnu v Ostravě. Rádi podporujeme sportovní akce, které mají smysl.

Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR

Autorizovaný servis vozidel ŠKODA. Hlavní činností je servis osobních vozidel, prodej náhradních dílů a příslušenství.

Dále se zabývá prodejem nových i ojetých vozidel.

Lazecký & Měch

Rodinná firma byla založena v roce 1993. Od roku 2000 se zabývá výrobou a prodejem luků, šípů, kuší a kompletního lukostřeleckého příslušenství.

S tímto datem souvisí i název 1. Česká indiánská zbrojovka ve Velké Polomi.

BuryTRANS s.r.o.

Díky dlouholetému působení v oblasti mezinárodní přepravy dokážeme správně a rychle vyřešit veškeré potřeby spojené s vaším podnikáním.

Jednou ze základních hodnot našeho podnikání je důvěra zákazníků v naši práci. Proto ke každé ze svěřených zásilek přistupujeme s patřičnou péčí. Samozřejmostí je pojištění každé zásilky. U nás je vaše zboží v bezpečí.

Truhlarskepracekk Kudela Kučera

Zabýváme se výrobou a montáži nábytku na míru. Kuchyně, ložnice, vestavěný nábytek, koupelnový nábytek, vybavení kanceláří a jiné interiérové práce. Dále jsme schopni realizovat stavbu zahradních domků, pergol, teras a jiné venkovní práce.

https://www.hudy.cz/

HUDYsport

HUDYsport založil vynikající lezec Jindřich Hudeček přezdívaný Hudy. První lezecké krůčky podniká se svými kamarády v pískovcových skalách rodného Českosaského Švýcarska.

https://casradio.cz/

Radio Čas je s vámi už více než 25 let! Přinášíme radost, pohodu, a hlavně skvělou muziku na Moravě, Slezsku a online do celého světa.

Nalaďte si nás už od šesti ráno, kdy vás zaručeně do nového dne nastartuje ranní moderátorská dvojice Petra Češková a Radim Soběslav Bednář. Navíc jejich videa jednoduše musíte vidět!

Kromě vysílání pro vás máme také spoustu podcastů - Energiemi, Pod Povrchem, Časosběr, záznamy z pořadu Dobré ráno, Moravo!

Největší hity, to je Radio Čas.

Dětské hřiště Magic park

Magic Park je místo plné dětské zábavy nacházející se v centru města Nový Jičín. Najdete u nás velké dětské hřiště, prolézačky, skluzavky, trampolíny a mnoho dalších atrakcí.

Součástí našeho parku je i restaurace, kde si můžete v klidu vychutnat lahodnou kávu, nebo nějaký dobrý zákusek. Dále u nás najdete obchod s hračkami a stavebnicemi LEGO, pro malé a velké děti ale i pro dospěláky.